Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası nakliyat pek çok farklı alanda varlığını belirgin biçimde ortaya koyan kendini sürekli geliştirmekte şehirlerarası taşımacılık sektörü alanında kendine sağlam bir yer edinebilmiş kalite ve deneyim ile ortaya kusursuz bir hizmet çıkartan bir firma olarak sizlere 18 yıldır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Biz sektörde içerisinde deneyim ve kalite gerektirmektedir. sehirlerarasi firmamız uzman personel ve kadromuz iş birliği içerisinde evden eve taşımacılık ve pek çok materyaller büyük bir kolaylıkla taşınmasını yapılabilmektedir.

Şehirlerarası taşımacılıkta büyük bir dikkatle üzerinde durulması gereken bir kaç madde vardır. Şimdi firmamızın uyguladığı bu maddeleri sizler için açalım. Taşınacak olan eşyanın ürünü yapısı ile ilgili tüm özellikler en ince detayına kadar elemana alınır incelenir kırılgan olup olmadığı en ufak bir darbe esnasında oluşabilecek durumu göz önünde bulundurulur. Ve bu doğrultuda hareket edilerek korumalı ve muhafaza özelliği yüksek ambalaj malzemecimiz ile ilk güvenliği eşyanın sağlanmış olur. Çünkü ilk muhafaza paketleme sırasında oluşur. Bu paketlenen eşyanın cinsi türü ve yerleşimi sağlanacak mekânına göre ayrıştırılması paketlenmesi sağlanır. Her bir koli de boş yer kalmaması adına boşluklara beslemesi yapılarak içerisinde hareket esnasında zarar görebilme ihtimalinin ortadan kaldırılması sağlamış olur.

2.madde taşınması esnada merdivenlerin dar olması gibi koşullarda eşyanın büyük olması taşınma sırasında sıkıntı arz etmesi durumu düşünülerek asansörlü taşıma ile asansörümüz ile taşınması sağlanır. Araç içerisine yöne büyük azami hassasiyet içerisinde istiflenmesi yapıldıktan sonra yola çıkılır. Bunların her bir işlemin çok öncesinden sigortası yapılmış olur ki sizler için bizler için büyük bir güven arz etsin. Gidilecek şehir dişi belirlediğiniz gün ve saatte yola koyularak tam zamanında varılması gerek yerde okunur. Ama biz şehirlerarası nakliyat olarak her türlü olası istenmeyen durumu göz önünde tutarak eşyanızın ulaştığı şehirde yerine inmemesi durumları olabilmekte. yillarin vermiş olduğu tecrübe ile bunları yaşamış olan firmamız (ev sahibi kişi ile anlaşamama veya eşya varılması gereken yere ulaştığında olası istenmeyen bir durum ile vb. ) karşılaşılabiliyor. Bu durumda varılması gereken şehre varmadan öncesinde oradaki depolama mekanı ayarlayıp sisteme dahil edilmiş olduğundan hemen şehirde bulunan anlaştığımız depolama yerine varıp eşyanız güven içerisinde sorun çözülene kadar eşya depolama yerinde bekletilebilmektedir. Böylelikle ne eşyanız zarar görür ne de sizin canınız sıkılmasına gerek kalır.

Güven Mah. İnönü Cad. No: 04 GÜNGÖREN / İSTANBUL

  • 0212 554 65 97 Ofis evtasiriz34@hotmail.com
  • 0534 747 74 74 0537 641 66 66