İstanbıl Şehir İçi Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde şehir içi, şehirler arası tüm Türkiye geneline rahatlıkla taşınabilirsiniz.
Evden eve nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat İstanbul ilinde hizmetini başarı ile sürdürmekte olan bir firmayız. İstanbul şehir için evden eve nakliyat firmaları arasında uzun yıllardan beri saygın bir konuda kendine yer edinmiş hizmetinde kusursuz bir taşımacılık ile başarının altına imzasını atmıştır. Firmamız hedef ve düşüncemiz her zaman kaliteden ödün vermeden müşterilerimize ucuz cüzi miktarlarda bir taşımacılık hizmeti sunmaktır.

Bunu yaparken kaliteyi her zaman üst düzey sınırlar içerisinde tutmayı Elden bırakmadan yolumuzda hızla ilerliyoruz. firmamiz bünye içerisindeki tüm eleman ve ekipmanlarımız eşya konusunda son derece deneyimli ve bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Periyodik dönemlerde sağlık kontrollerini aksatmadan firmamız tarafından kontrol altındadırlar. Evinizin ve içindeki eşyalarınızın sizin için ne kadar önem arz ettiğinin idrakine varmış bir taşımacılık firması olarak biz eşyanıza verdiğiniz değerin bilincinde hareket ediyoruz. Tüm eşyalarınızı taşıma araç kamyonlarımızda sizin göstereceğiniz özen ve itina ile içerisine yerleştirmesi yapar ve taşırız elemanlarımız bu doğrultuda hareketlerini belirler.

Nakliye araçlarımız ile günümüz koşul ve modern teknolojiyi gelişimi adına sürekli takip eder ve getirdiği yeniliklerini ayak uydururuz. Fiyatlarımız öğrendiğimizde size sunduğumuz hizmetin yanında ne kadar az olduğunu göreceksiniz. Her daim fiyatlarımız hizmetimizin altındadır. Size sunduğumuz bu hizmet eğitimli ve özel olarak titizlikle sorumluluğunu yerine getiren elemanlarımız sayesindedir.

Güven Mah. İnönü Cad. No: 04 GÜNGÖREN / İSTANBUL

  • 0212 554 65 97 Ofis evtasiriz34@hotmail.com
  • 0534 747 74 74 0537 641 66 66