İstanbul Ofis Nakliyat

Ofisleri ve büroları yeni adreslerine sorunsuz bir şekil de nakliyesini gerçekleştirmeyiz.
Ofis Büro Nakliyat

OFİS BÜRO TAŞIMACILIK

Ofis taşımacılığında teminatımızın altında ve güvenliği tam olan firmamız sizlere iş kaybı yaşatmadan taşınmanın rahatlığını sunuyoruz. Siz müşterilerimiz önemle uyarıyoruz bir ofis taşımacılığı yapan nakliye firmasına uğramadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara değineceğiz. Sizin güvenliğiniz adına ofis işyeri hakkında tüm gerekli bilgi ve detaylara sahip olmanız gerekmektedir.

Hiç istenmeyen durumların söz konusu olmaması adına işini resmi yollardan yapıp yapmadığına bakarak gerekli olan tüm evrak ve yetki belgelerini görmek istediğinizi belirtin. Ofis taşımacılığı yaptığımız bünyemizde ki elemanlarımızın her biri deneyim sahibi Türkiye’de taşımacılık adına bir eğitim merkezi bulunmamasına rağmen hepsi firmamız tarafından gerekli olan tüm eğitim ve uyması gereken kurallar hakkında bilinçlendirilmesi olan eğitimi verilmiş kişilerden oluşmaktadır. Her biri teknik testlerden geçirilmiş olumlu sonuç alınmış kişilerden var olmaktadır. Her biri personelimiz tarafından ise alım öncesinde psikolojik testlerden geçirilmiştir. Sizlerin memnuniyeti ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına sekilenmekte olan bir yapıya sahip firmamız işinde öncü şirketlerden bir tanesidir.

Prensipleri olan bir ofis taşımacılığı firmasıyız. Bu yüzden eşyanızı ofisinizi taşırken önceliğimiz sizlerin güvenliğini iş kaybı yaşamamanızı sağlamaktır. Tüm ofis eşyanızı kendi tasıma kabinlerimiz ile ambalajlamasını sağlamakta her bir dosya ve evrakın karışmaması adına her bir kutu numaralandırılarak tertip düzen disiplin içerisinde nakliyeniz yapılmaktadır. Evrak ve dosyalarınızın toz nem gibi hasara uğratması söz konusu olan her türlü durumdan korumak adına özel bir itina gösterilmekte muhafazalı kutular içerisinde yerleşimi sağlanmaktadır. Ve tüm evrak ve dosyalarınızı güvenliği firmamız tarafından öncelikle göz önünde bulundurulur. Ve yine akabinde sigorta poliçesi yapılarak bu çerçevede nakliyesi sağlanır. Değerli eşyalarınız için kasa vb. özel tasıma kabinlerimiz bulmakta olup gerekli tüm önlem ve tedbir alınarak güvenliği en üst düzeyde sağlanmış bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Elemanlarımız son derece iş ahlaki prensibini benimsemiş güvenilir dürüst kişilerden oluşmaktadır olup her biri firmamız bünyesinde uzun yıllardır sigortalı çalışan kişilerinden oluşmaktadır.

Güven Mah. İnönü Cad. No: 04 GÜNGÖREN / İSTANBUL

  • 0212 554 65 97 Ofis evtasiriz34@hotmail.com
  • 0534 747 74 74 0537 641 66 66