Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde şehir içi, şehirler arası tüm Türkiye geneline rahatlıkla taşınabilirsiniz.
Evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Çok güç olan Evden eve taşımacılık planlı programlı sistemli çalışan bir nakliye firması ile kolay bir duruma gelebilir. Eğer bir evden eve nakliye firması seçmekte zorlanıyorsanız İstanbul’da evden eve taşımacılık ile bizi güvenle tercih edebilirsiniz. 24 yıldır bu işi yapmakta olup artık işimizde son derece bilgi sahibi olacakla beraber tüm işimizi resmi bir şekilde yapmakta gerekli olan tüm yetki belgelere sahip bir firmayız.

Taşıma paketleme Elemanlarımızdan tutun araç şoförümüze asansör kullanıcısı operatörümüz e kadar her bir bünyemizde ki elemanımız ustalık derecesine gelmiş yıllardır bu işi yapmakta olan kişilerden oluşmaktadır. Son derece kaliteli hijyen kuralları dahilinde ambalajlamalı taşıma sistemimiz ile eşyanızın hiç bir zarar görmeden güven içerisinde nakliyesi gerçekleştirilir. Kullandığımız son sistem modern ambalajlama malzemelerimiz ile eşyanız paketlenmekte olası istenmeyen bir darbeye karşı her türlü önlem en başından alınmaktadır.

Evden eve taşımacılık olarak biz ev taşıma konusunda en ince detaylara kadar değindik ve düşündük. Bu sayede eşya taşıma esnasında ve sonrasında doğabilecek tüm sorunları ortadan kaldırdık. Elemanlarımız paketleme esnasında sizin hassasiyetiniz ölçüsünde hareket ederler. Sizin istemediğiniz hiç bir durumla karşı karşıya kalmak zorunda kalmazsınız. Tüm büyük eşyanız kırmızı patpatlı koruma düzeyi en yüksek standartlarda olan malzemeler kullanılmakta olup kalın kumaşlarımız ile de en son sârilimi yapılmaktadır. Kullandığımız tüm paketleme malzemeleri ilk sizde kullanacağımız sıfır ürünlerden oluşmakta ve özel çelik kasa içerisine taşınmaktadır. Askılı kabinlerimiz ile eşyalarınız son derece hijyenik ve deforme olamadan nakliyesi sağlamaktadır.

Güven Mah. İnönü Cad. No: 04 GÜNGÖREN / İSTANBUL

  • 0212 554 65 97 Ofis evtasiriz34@hotmail.com
  • 0534 747 74 74 0537 641 66 66